► Nowy KORONAWIRUS SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19 ► ► KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Generatory Plazmowe RPZ-14 i Sanoplasma

Generatory plazmowe RPZ-14 tworzą najnowsze metody leczenia boreliozy, głownie  poprzez niszczenie krętków borrelii oraz innych mikrobów tworzących koinfekcje, jak np. bartonella, yersinia, wirusy herpes. Urządzenia te stosujemy od 6 lat tj. od momentu pojawienia się ich na rynku. Poprzez zastosowanie w unikalnej funkcji biofeedback każdy pacjent ma wytestowane tylko te szczepy i genogatunki patogenów, które są rzeczywiście aktywne w jego organiźmie. Minimalizuje to czas i koszty niezbędne do skutecznej terapii. Każda osoba ma do dyspozycji oddzielne pomieszczenie a czas ekspozycji organizmu na działanie generatora dopasowujemy do indywidualnych  możliwości. 

Działanie generatora

 Wielu badaczy uważa plazmę za czwarty stan skupienia materii. Aby wytworzyć plazmę w generatorze, przez zamkniętą czaszę szklaną (tzw. pelotę) wypełnioną argonem, przepuszcza się impulsy prądowe. Cząsteczki gazu po wysyceniu ładunkiem elektrycznym emitują pola elektromagnetyczne co wizualnie objawia się "świeceniem" peloty.  Wieloletnie eksperymenty umożliwiają obecnie emisję pól o ściśle określonych  widmach elektromagnetycznych, które wchodzą w rezonans z identycznymi polami wytwarzanymi przez patogeny mikrobiologiczne. Uwalniana przez rezonans energia niszczy ciała mikrobów.
Największym naturalnym generatorem plazmy w pobliżu Ziemi jest Słońce, które emituje w przestrzeń obłoki gazów naładowanych energią elektryczną.

Odkrycie i dorobek Raymonda Riffe`a
Raymond Riffe to amerykański wynalazca i badacz, który opracował urządzenie do usuwania patogenów mikrobiologicznych wykorzystując generator plazmy. W toku doświadczeń prowadzonych wraz z zespołem od lat 20-ych XX wieku odkrył i usystematyzował częstotliwości pola elektromagnetycznego działające zabójczo na poszczególne mikroby. Pola te wytwarzał poprzez odpowiednio ładowaną elektrycznie w urządzeniu plazmę.
Kontynuatorzy dzieła Riffe`a wytwarzają generatory które okazały się skuteczne w likwidacji większości znanych patogenów. Zapraszamy do wypróbowania tej metody w naszej Fundacji. Emisja plazmy z generatora jest w pełni bezpieczna i nie przynosi skutków ubocznych - z wyjątkiem tzw. efektu Herxheimera:  przejściwego nasilenia objawów detoksykacji bądź bardzo rzadkich przypaków reakcji psychosomatycznych.

Pzreciwwskazania do stosowania generatora plazmowego

1. Elektrostymulatory w organizmie
2. Ciąża
3. Epilepsja

 


Cele ośrodka
Profilaktyka zdrowotna / Diagnostyka i terapia zaburzeń / Doradztwo w zakresie zdrowia
Centrum promocji zdrowia „Magnus Animus”jest ośrodkiem medycyny komplementarnej